انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

مبدل کاتالیستی به عنوان مقوله ای HIGH-TECH در صنعت خودروسازی ایران، در راستای حفظ محیط زیست ، نمونه ای گویا ا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

مبدل کاتالیستی به عنوان مقوله ای HIGH-TECH در صنعت خودروسازی ایران، در راستای حفظ محیط زیست ، نمونه ای گویا از این توانمندی است که این شرکت با توان تولید انواع مبدل های سرامیکی و فلزی، انواع CLOSED COUPLE و UNDERBODY فناوری های یورو۴ و EOBD بی همتا قلمداد می شود.

به دلیل اینکه در این نوع از موتور خودروها، اکسیژن کافی برای اکسید کردن کربن به دیاکسید کربن و آب وجود ندارد، محصولات جانبی شامل اکسیدهای نیتروژن، مونو اکسید کربن و هیدروکربنها تولید میشوند که سمی هستند. دلیل رنگ آبی دود ماشین چیست؟

وی می افزاید: به دلیل این معضل شبانه خانه خود را برای فروش گذاشته و قصد جابجایی به منطقه ای دیگر را دارم چرا که بیشتر شب های هفته این برنامه و اذیت ها تکرار می شود.

شرکت اگزوز خودرو خراسان هم اکنون از طریق همکاری با شرکتهای معتبر جهانی، تولید مجموعه کاتالیست و اگزوز را تحت لیسانس شرکتهای DINEX ECOCAT و FAURECIA به انجام می رساند. با این وجود، آسیب به بستر مبدل کاتالیستی ناشی از سوء عملکرد موتور یا تماس فیزیکی می تواند یک محدودیت ایجاد کند، باعث کاهش جریان و عملکرد اگزوز شود.

گشاد کردن و صیقلی کردن این مجاری باعث می شود سیلندر برای تخلیه دود هیچ فشاری تحمل نکند و همچنین مقاومتی در برابر این دود خروجی وجود نداشته باشد.

ایزدبین می گوید: اینها که خود متوجه نیستند با این کارشان باعث آزار واذیت مردم هستند، با پلیس هم تماس می گیرم نتیجه ای ندارد واگرهم مراجعه کنند خیلی دیر، تا جایی که اینها حداقل 2 ساعت از شب را با اعصاب وروان مردم بازی کرده اند.

یکی از جوان هایی که در این دور دور شبانه کرج شرکت می کند می گوید: مسابقه گذاشتن در رانندگی و چرخیدن در شهر یکی از محدود تفریح هایی است که ما داریم. عملکرد فنی و پایداری آنها نیز قابل قبول بوده و میتواند یکی از گزینههای مطلوب مشتریان در بخش ۲۵۰ سی سی استریت باشد.

فرشاد ناصریان' و 'وحید قاسمی ' از روستای سراب احمدوند شهرستان دلفان با حداقل امكانات موفق به ساخت دودگیر خودرو (با قابلیت نصب بر روی اگزوز ماشین) شدند و این طرح را با شماره 62597 در سازمان اختراعات به ثبت رساندند.

92 ـ موتورسيكلت: وسيله نقليهاي براي حمل انسان كه داراي دو يا سه چرخ با اتاقك پهلو (سايد كار) يا بدون آن و مجهز به يك موتور محركه باشد.

چرا که وقتی پلیس از منطقه مطلع می شود تا مدتی آن محل را کنترل وممانعت و گاهی هم جریمه می کند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن