انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

اگر خودرو شما هم این گونه سر و صدای دارد به مرکز صداگیری ماشین کرج یا شهر دیگری که زندگی می کنید مراجعه نمایی

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اگر خودرو شما هم این گونه سر و صدای دارد به مرکز صداگیری ماشین کرج یا شهر دیگری که زندگی می کنید مراجعه نمایید تا شمکل صدای موجود در اتاق رفع شود.

از سال 1381 با هدف رفع آلودگی ناشی از سوخت های فسیلی استفاده از مبدل های کاتالیستی در ایران اجباری شد. نيشابور احداث و با تعداد 41 نفر پرسنل شروع به كار كرد، هدف از تشكيل اين كارخانه توليد انواع اگزوز خودروهاي سبك و سنگين به صورت تخصصي عمدتا جهت كارخانه هاي خودرو سازي كشور و در اولويت بعدي صادرات و سپس توليد جهت بازار يدكي مي باشد.

از آن جاکه جهت تعویض هوا ی محیط، اگزوز فن تهویه بیشترین استفاده و کاربرد را در زندگی روزمره دارند،در این بخش به توضیح مختصری درباره این نوع فن می پردازیم.اگزوز فن یا همان فن مکنده عمدتا برای خنک کاری اتاق یا محل کار استفاده نمی شود ، درواقع هدف اصلی از بکارگیری اگزوز فن مکنده تخلیه هوای نامطبوع ،رطوبت ، گردو وغبار ودیگر آلاینده ها می باشد واین کار فضای مورد نظر را جهت جایگزینی هوای تازه (گرم یاسرد) محیا مینماید.البته همین تعویض هوا که توسط اگزوز فن انجام میشود نیز تاحد زیادی بابت بهبود هوای محیط میگردد و باعث گردش هوا و ورود هوای تازه میشود.

309. فروش رپسول مدل 2009 موتور پلم تنیز درون حد اگزوز قهرمانی قیمت 36 تخفیف پای معامله. موتور دوچرخه دینو موتور رادان روغن موتور رپسول زنجان خودرو ساوین سایت… هوندا میخواسته مطمئن شود در صورت مسافرت طولانی با این خودرو گوشهای شما اذیت نمیشود و همچنین تلاش داشته تا بهای خودرو نیز بالا نرود.

در حالیکه این دودها یک محصول جانبی برای کار کردن موتور هستند میتوانند برای محیط زیست مضر باشند، همچنین در آلودگی هوا نقش داشته و باعث ایجاد مشکلاتی برای سلامتی برخی افراد شوند.

همچنین میتوان گفت از ابزارهای سنگینی که به منبع تغذیه وصل هستند به صورت پیوسته جریان برق را پایدار نگه داشته و از صدمات افت ولتاژ جلوگیری میکند. بايد توجه كنيم كه بايد انبارها قطعات مورد استفاده را به طور هماهنگ و حساب شده به كاركنان برسانند.

يعني در هر مرحله ما نياز داريم بدانيم در روزهاي هفته هاي آتي يا ماه ها و سال هاي بعدي چه مقدار يا چه تعداد از قطعات مصرفي را نياز داريم و اين نياز به مديريت و برنامه ريزي بخش خريد و ترانزيت كالا و حمل و همچنين مديريت نيازها دارد پس بررسي موجودي انبار و بررسي تقاضاي شده توسط كاركنان بايد مورد توجه قرار گيرد، قطعات به چند بخش تقسيم مي شوند كه در هر بخش از اين قطعات با هم جوش خورده و تشكيل يك قسمت از اجزاي ماشين را ميدهند معمولا دستگاه هاي كارخانه فشرده موجود باشد.

کتاب هوای تازه اثر احمد شاملو ، مجموعه شعری تاثیرگذار در یک دوران شکوفایی ادبی است و بیهیچ اغراقی غنیترین آثار شاعر را نیز در بر دارد. سیستم اگزوز خودرو عبارت است از، منیفولد دود، لوله اگزوز، مبدل کاتالیستی، منبع اگزوز (در بعضی از خودرو ها وجود دارد)، و بخش انتهایی اگزوز.

جهت تخلیه گاز اگزوز خودروها و کاهش غلظت آلاینده هاي محیط، حداقل 6 مرتبه تعویض هوا در ساعت براي تمامی طبقات پارکینگ در شرایط عادي و جهت تخلیه دود و محصولات حریق ، حداقل 10 مرتبه تعویض هوا در ساعت براي یک طبقه پارکینگ باید در نظر گرفته می شود.

جهت تخلیه گاز اگزوز خودروها و کاهش غلظت آلاینده های محیط، حداقل 6 مرتبه تعویض هوا در ساعت توسط اگزاست فن برای تمامی طبقات پارکینگ در شرایط عادی و جهت تخلیه دود و محصولات حریق ، حداقل 10 مرتبه تعویض هوا در ساعتتوسط اگزاست فن برای یک طبقه پارکینگ باید در نظر گرفته شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن