انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

فارادی دریافت که جریان فوق در بارهای الکتریکی با حرکت یک هادی الکتریکی مانند سیم که حاوی بار الکتریکی است ، م

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

فارادی دریافت که جریان فوق در بارهای الکتریکی با حرکت یک هادی الکتریکی مانند سیم که حاوی بار الکتریکی است ، می تواند در یک میدان مغناطیسی القا شود. ژنراتور در اصل از انرژی مکانیکی برای مجبور کردن حرکت بارهای الکتریکی موجود در سیم پیچ های خود از طریق یک مدار الکتریکی خارجی استفاده می کند.

ژنراتور برقی وسیله ای است که انرژی مکانیکی بدست آمده از منبع خارجی را به عنوان خروجی به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. همانند یک آهنگساز برای کنسرت، تولیدکنندگان منبع نیز می دانند که چگونه با معماری این محفظه ها و سوراخ ها، خروجی صوتی دلنشین و خوشایند ایجاد کنند.

این کاتالیست ها از عناصر بی اثری چون پلاتین، ایریدیوم و پالادیوم که در یک سیلندر فلزی محفوظ بودند ساخته شده بود.چند دهه بعد، یوگن هودری، یک مهندس مکانیک فرانسوی و متخصص در پالایشگاه نفت،مبدل کاتالیزوری جدیدی اختراع کرد.او در سال 1930 به ایالات متحده نقل مکان کرد.

معمولا بهدلیل خوردگی و فرسودگی بیش از حد قطعات الکتریکی همچون رلهها، موتور، برف پاککن، بخاری، انژکتور و حتی پمپ بنزین، تمرکز راننده مختل میشود که با چکاپ بهموقع میتوان از خطرات احتمالی در بعضی از این قطعات مثل پمپ بنزین جلوگیری کرد.

این مکانیسم را می توان با در نظر گرفتن ژنراتور شبیه به پمپ آب درک کرد ، که باعث جریان آب می شود.

ولی اگر ولتاژ شناور خیلی بالا باشد این کار عمر باطری را کوتاه تر خواهد کرد. معیار موتور : بر این اساس معیار های مختلفی را نشان می دهد که مهم ترین پارامتر ها عبارتند از فشار روغن ، دمای خنک کننده ، ولتاژ باطری ، سرعت چرخش موتور و دوره عمل کرد و با نظارت ثابت و با اندازه گیری بر این پارامتر ها موتور ژنراتور را غیر قابل ساخته اند.

جنس شارژر باطری معمولا از فولاد ضد زنگ است زیرا که برای جلوگیری از خوردگی از این نوع جنس ساخته می شود. فرمان ویو رادیسون 125 به وسیله­ی بالانسر تجهیز شده است که تعادل بالاتر را در عین فرمان­پذیری راحت و بی نقص فراهم می­کند.

موتور رو بطور اتوماتیک خاموش می کنن و این کار بسیار عاقلانه ایه چون ادامه کار موتور باعث سوختن واشر سر سیلندر و حتی در موارد شدید سوختن خود موتور (گریپاژ کردن پیستون های داخل سیلندر و جام شدن موتور میشه که دیگه باید یه تعمیر اساسی روی موتور انجام بگیره و هزینه های چند میلیونی رو باید بدین همین واشر سر سیلندر اگه بسوزه برای یه ماشین ساده مثه پراید شاید نزدیک یه میلیون تومن خرج برداره اگه 206 باشه که دو سه برابر میشه .

7. کیپ شدن مسیر هوای ورودی یا کثیف شدن فیلتر هوا. در هوای سرد زمستان و در لحظات آغازین روشن کردن خودرو، دود سفید در واقع بخار آبی است که در اثر اختلاف دمای محیط و موتور ایجاد میشود (آبسوزی) و چون موقتی است جای نگرانی ندارد.

درباره این نوع شارژر این که کاملا اتوماتیک و به انجام هر تنظیمی ساخته شده نیاز ندارد. معمولا ولتاژ شناور و دقیق ولتاژ برای باتری های اسیدی سربی خروجی DC شارژر باطری مجموعه ای از ۲٫۳۳ ولت در هر سلول استو این که شارژر باطری ولتاژ خروجی ایزوله شده DC دارد که با کارکرد نرمال ژنراتور مداخله نمی کند.

آخرین مطالب