انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

کمی بعد از اینکه مدل S تسلا، به طور غیر رسمی عنوان ایمن ترین خودرو را از مطبوعات دریافت کرد، یک دستگاه از این

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

کمی بعد از اینکه مدل S تسلا، به طور غیر رسمی عنوان ایمن ترین خودرو را از مطبوعات دریافت کرد، یک دستگاه از این خودرو در پاییز 2013 آتش گرفت.

نظر به برخی محدودیتها در بازار و با توجه به برخی حساسیتها بر روی این قطعه استراتژیك، ایساكو تمهیدات لازم برای تامین آن در شبكه نمایندگان را در نظر گرفته و در صورت تقاضا نیز در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و هم اكنون قطعه كاتالیست كانورتور در اكثر نمایندگیهای مجاز شركت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساكو)، قابل تهیه است.

نقص در طراحی به تنهایی نمیتواند عامل آتش گرفتن خود به خودی خودرو باشد، چون کلید روشن/ خاموشی وجود ندارد که خودرو را شعله ور کند. مانند همه آتش سوزی های خودرو، طراحی غلط، مرحله اول شروع یک آتش سوزی است.

برای هر پارکینگ متناسب با شرایط آن می توان یک سیستم تخلیه طراحی کرد. یک موتور با واشر سر سیلندر معیوب بیشتر در معرض ریخته شدن مایعات اشتعال زا بر روی آن است. بررسیها نشان میدهد ایرانخودرو با یک برنامه پیچیده توانسته ظرف چند سال سهام خود را بفروشد و سپس خودش آن را تحت کنترل بگیرد.

اطمینان حاصل کنید که موارد مصرفی خودروی خود نظیر روغن موتور، روغن هیدرولیک، روغن گیربکس، فیلتر هوا و سایر موارد را به صورت دوره ای تعویض نموده اید. و همانطور که میدانیم حرارت بالا و سوخت نشت کرده، شرایطی ایده آل را برای آتش سوزی به وجود میآورد.

یک آتش سوزی کوچک در ماشین، کوچک باقی نخواهد ماند و با کمک عوامل دیگر این آتش سوزی بزرگتر و بدتر خواهد شد.

در طی سال های 2011 و 2012، زمانی که در آزمون های تصادف تعدادی از خودروها آتش گرفتند، کمپانی تسلا به تیتر اول بسیاری از روزنامه ها تبدیل شد. یا شما زنگ بزنین فدایی۷ بهمن ۹۸حسین دهقانی :سلام بنده خریداری رو میخوام که با اون کار کنم در صورت قیمت خوب من کاتالیز از غرب کشور جمع میکنم لطفا کسی که خریدار واقعی هست پیام بده ممنونمفرید علم روش در پاسخ میگه :سلام اقای دهقانی خرید دارم کاتالیزور باقیمت مناسب خاک با دستگاه در خدمتم۷ بهمن ۹۸حسین دهقانی :سلام لطفا قیمت روز کاتالیز انواع خودرو رو برام بفرستین ممنونمعباس میرزای در پاسخ میگه :قیمت به روز خاک کاتالیزور میخاستم۲۴ دی ۹۸علی ویسی :مقدار زیادی خاک وکاتالیز دارم خریدار واقعی وهمیشگی میخوامفرید علم روش در پاسخ میگه :سلام خاکتونو بادستگاه بقیه بارتونم با قیمت خوب خریدارم در تهرانماهور محمدی در پاسخ میگه :سلام آدرستون کجاهستش خاک کاتالیزور هنوزفروشی دارین۱۱ دی ۹۸امین امینی :سلام 4 تا کاتالیزور دارم برای فروش به بالاترین قیمت داده میشه خریدار تماس بگیرهمحمود رضایی در پاسخ میگه :س امینی خوبی چند کفتی قیمت بده۸ دی ۹۸مصطفی کاربخش :سلام،قیمت کاتالیزور پژو پارس سالم با لوله چدنی کامل از روی ماشین باز کردم چنده میخام بفروشم؟

راه دیگر افزایش تعداد اگزوزها است که میتواند گازهای خروجی حاصل از احتراق را بیشتر به سمت بیرون انتقال دهد. آنها خودرو های مشکل دار را فرا میخوانند و مشکل را حل میکنند، چون هیچ خودروسازی دوست ندارد به سوزاندن مشتریانش معروف شود.

معمولا تولید کنندگان خودرو به این مشکلات قبل از آنکه فراگیر شوند، پی میبرند. چون برای سرنشینان یک خودروی صدمه دیده تشخیص میزان و شدت صدمه امکان ندارد، پس بهتر است در صورت وقوع تصادف، هرچه سریعتر خودرو را ترک کنند.

سیم کشی ساییده شده بیشتر در معرض اتصال با مواد اشتعال زا است. فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم بدون نقص است گزینه بهینه. ماده 190 ـ راندن وسيله نقليهاي كه بيش از ظرفيت مندرج در كارت مشخصات، بار يا مسافر گرفته ممنوع است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن