انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

داده­های مورد نیاز این تحقیق در مرکز معاینه فنی ولیعصر شیراز با نمونه­گیری تصادفی سیستماتیک از 420 خودروی مرا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

داده­های مورد نیاز این تحقیق در مرکز معاینه فنی ولیعصر شیراز با نمونه­گیری تصادفی سیستماتیک از 420 خودروی مراجعه کننده در مدت 5 ماه بدست آمده است. این محصولات علاوه بر داشتن لعاب خودتمیز کن دارای فن کانوکشن و سیستم قطع کننده نیز می باشند.

همانطور که در کتاب اول صحبت شد ECU یا Electronic Control Unit، واحد کنترل الکترونیک نقش مدیریت سیستم را بر عهده دارد که از طریق حسگرها و تحلیل اطلاعات از طریق برنامه از پیش تعریف شده به عملگرها دستور می دهد.

در صورت نیاز به نیروی بیشتر میتوانید با استفاده از یک سیستم رم ایر ( Ram Air ) با قیمت بسیار پائین توان خروجی موتور را در سرعتهای بالای 160 کیلومتر تا حداکثر 15% بیشتر از حالت استاندارد افزایش دهید.

ماده 133 ـ مسيري كه راننده ميخواهد براي سبقت گرفتن وارد آن شود بايد تا فاصله دور و مطمئني از طرف مقابل خالي از هرگونه وسيله نقليه بوده و تفاوت سرعت بين وسيله نقليه او و وسيله نقليه جلويي براي سبقت كافي باشد تا به اين ترتيب موجب به خطر انداختن خود و ترافيك سمت مقابل نشده باشد.

ماده 26 ـ هركس بخواهد با هر نوع وسيله نقليه موتوري زميني رانندگي نمايد بايد گواهينامه متناسب رانندگي با آن وسيله نقليه را دارا باشد.

در ادامه انواع فر توکار سینجر را توضیح می دهیم و برایتان می گوییم بهترین مدل فر توکار هر دسته، کدام است. علاوه بر کیفیت قطعات، نوع قطعات مورد استفاده و آیتم های کار شده در فر توکار نیز می تواند در بهبود کیفیت آن تاثیر زیادی داشته باشد.

در این مقاله ما نکاتی را برای شما بیان کرده ایم که با خواندن آن می توانید فر توکار سینجر مناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

بهتر است در فر توکار جدا نمودن قطعه های داخل فر و امکان شست و شوی آن فراهم باشد. در حال حاضر ، پس از روشن شدن فرآیندهای رخ داده در سیستم اگزوز ، می توان به توصیه های عملی برای راه اندازی سیستم های اگزوز ادامه داد.

برای اینکه بدانید این گزینه ها چه کاربردی دارد و آیا استفاده از آنها ضروری می باشد یا خیر پیشنهاد می کنم مقاله زیر را نیز مطالعه کنید. اگر در منزل کودک خردسال دارید و نگران شیطنت های او هستید در هنگام خرید فر توکار به این نکته دقت کنید.

اغلب مدل های فر سینجر این آپشن را دارند. یکی از ویژگی های مورد نیاز فر توکار این است که به راحتی بتوانیم محفظه داخلی فر را تمیز کنیم. این ماده دارای مقاومت حرارتی تا دمای 700 درجه سانتیگراد بوده و از مقاومت به خوردگی بالایی نیز برخوردار است به طوری که میتواند در برابر نفوذ آب، کلر و اکسیژن مقاومت کند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن