انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

در ماه مه 1990 ، مرسدس 190 E کاملاً الکتریکی را در نمایشگاه هانوفر رونمایی کرد. همچنین قبل از نصب واشر سرسیلن

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در ماه مه 1990 ، مرسدس 190 E کاملاً الکتریکی را در نمایشگاه هانوفر رونمایی کرد. همچنین قبل از نصب واشر سرسیلندر جدید باید سطح روی بلوک موتور و زیر سرسیلندر کاملاً تمیز شود. وی ادامه داد: البته تحقیقات تیم بازرسی اتحادیه پرسش دیگری را نیزمطرح کرد که تعویض خودسرانه اگزوز و برداشتن قطعه کاتالیزوراز روی اتومبیل مشتریان چه علتی دارد؟

تعمیر نوع دوم را با 020 که همان (0.020 in ) روی یاتاقان نشان می دهند . صابون هایی که در سطح کشور پخش می شوند و خریداران زیادی را به خود جلب کرده اند.

برخی از آنها اصلاً گیربکس نداشتند در حالیکه در برخی دیگر حتی از یک گیربکس دستی در ترکیب با پیشرانه های الکتریکی خود بهره می برد. حدود 200 اتومبیل کامل ، مشکی یا نقره ای ساخته شد: آنها بسیار گران بودند (حدود 155،780 DM).

اینها عمدتاً شامل باتری های کلرید سدیم-نیکل یا سدیم-گوگرد بودند که چگالی انرژی بسیار بالاتری نسبت به بسته های سرب کلاسیک آن دوران داشتند. استاندارد گازهای خروجی از اگزوز خودروهای سواری و وانت به شرح زیر تعیین میشود و کلیه واردکنندگان و تولیدکنندگان داخلی انواع خودروهای بنزینی سواری و وانت موظفند استاندارد اروپایی۱۵.۰۴- ecrیا معادل آن ۳۵۱/۱۸۳/eec را در ساخت یا ورود خودروهای مذکور رعایت نمایند.

انواع مختلف درج های تلسکوپی نتیجه خوب و سریعی می دهند و به شما این امکان را می دهند که طول عناصر را در محدوده معقول تغییر دهید. مرسدس برای جبران مجازات وزن باتری های سنگین ، بسیاری از اجزای مکانیکی سنگین را نیز خارج کرد.

در مورد محدوده رانندگی ، مرسدس حتی در یک آزمایش میدانی گسترده در جزیره روگن آلمان بین سالهای 1992 و 1996 با حمایت دولت محلی شرکت کرد. به طور کلی 60 ماشین و وانت از مارک های مختلف در آزمایش EV شرکت داشتند.

به گفته مرسدس ، به سختی مشکلی وجود داشت ، با آزمایش اتومبیل های قابل اطمینان ، یکی از وسایل نقلیه حتی در یک سال (62000 مایل) به سرعت 100000 کیلومتر دست یافت.

این یک مفهوم معمولی برای مرسدس نبود زیرا سازنده خودرو می خواست از پلتفرم 190E برای آزمایش تنظیمات مختلف درایو و بسته باتری استفاده کند. 190 E Elektro is a Electric اگر مطالعاتی مانند این مرسدس با انتشار صفر مرسدس 190E آغاز شود ، اتومبیل های الکتریکی خیلی زودتر وارد بازار اصلی می شوند.

اگر دمای هوا مناسب نباشد در این صورت با استفاده از کمک ایسیو می توان دمای آن را مقداری افزایش داد. مسابقات موتورسواری از جمله پربینندهترین و پرطرفدارترین مسابقات در سراسر دنیا میباشند که علاقمندان رشته موتورسواری را به پیستها و پای تلویزیون میکشاند.

نسل نخست مزدا3، 4 سال بعد از آغاز تولید در ژاپن به خطوط تولید گروه بهمن رسید و از سال 86 عرضه آن به بازار کشور آغاز شد. علاوه بر این ویژگی های آیرودینامیکی به منظور بهبود ثبات در سرعت بالا ، چرخ های آلیاژی و فضای داخلی چرمی به خودروهایی مانند اسپویلرهای عقب و تقسیم کننده های جلو اضافه شد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن