انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

بالا رفتن راندمان و قدرت موتور، کاهش بک پرشر، نصب سریع و پیچ به پیچ و بدون جوش نام برد. طبقهبندی قراضه با تو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

بالا رفتن راندمان و قدرت موتور، کاهش بک پرشر، نصب سریع و پیچ به پیچ و بدون جوش نام برد.

طبقهبندی قراضه با توجه به میزان عیار آهن به کار رفته در قراضه سنجیده میشود.. هنگام ارزیابی کار و مهمتر از همه ، "بلندی صدا" هنگام حرکت ماشین ، باید به این نکته نیز توجه شود.

اگر عملکرد این دستگاه مختل شود ، کل سیستم اگزوز آسیب می بیند و اول از همه راننده: او نه تنها به صداهای بلند گوش می دهد ، بلکه گازهایی را که به داخل خودرو نفوذ می کنند نیز تنفس می کند.

سیلیکا شن و ماسه سخت دستگاه های سنگ شکن به ظرفیت 1000 تن. اگر دستگاه به طور پایدار کار کند ، به این معنی است که گاز آزادانه از حفره های آن عبور می کند ، اما در خروجی انرژی آن چندین برابر کمتر از ورودی است.

فریم عجیب و اگزوز این موتورسیکلت ایده ای نوینی دارند اما نظری درباره ی بخش عقب و صندلی آن نداریم. صندلی یک خودروی حرفه ای و لوکس ممکن است دارای انواع سنسورهای برقی، تنظیمات برقی، سرد کن، گرم کن و حتی ماساژور باشد.

قطعه ای از لوله را که رزوناتور اصلی و صدا خفه کن را متصل می کند ، برش دهید. عملکرد رزوناتور به سه عامل بستگی دارد: وضعیت کاتالیزور که باعث کاهش غلظت می شود مواد مضردر گازهای خروجی ، قطر لوله ها و خلوص خود صدا خفه کن.

با این حال ، بهتر است راه حل مشکل را به متخصصان سرویس استاد صدا خفه کن بسپارید. وی بیان کرد: توسعه کمی و کیفی محصولات تولیدی برای حضور در بازار رقابتی زمانی موثر خواهد بود که با تکیه بر توانمندیهای داخلی باشد و در شرکت ایرانخودرو در سطح مدیریت کلان و استفاده از فنآوریهای روز جهت کاهش مصرف سوخت، آلایندگی و تولید قطعات سیستمهای الکترونیک و همچنین بهرهگیری از این توانمندیها در بخش تامین زنجیره تولید ایرانخودرو در اقصی نقاط کشورمان به خوبی انجام شده است.

۳۰ avr. 2014 - شهید محسن وزوایی روایت خواندنی از انتقال ققنوس فاتح با موتور تریل … در این مقاله با هم موارد زیر را بررسی می کنیم.

برای مثال: در ابتدای مرحله رنگ آمیزی، قطعات بدنه باید به طور کامل شستشو شوند و هر گونه آثار موارد روغنی، گرد و غبار، و یا زنگ آهن باید از سطح قطعات به درستی پاک شوند.

به طور طبیعی ، نوعی موج انفجار ، پس از اینکه کار خود را انجام داد و پیستون را به سمت پایین حرکت داد ، با باز شدن اگزوز از سیستم اگزوز عبور می کند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن