انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

چون با هر بار استارت زدن مقداری آب و بخار در اگزوز جمع میشود که اگر خودرو مدت زیادی روشن باشد با داغ شدن اگزو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

چون با هر بار استارت زدن مقداری آب و بخار در اگزوز جمع میشود که اگر خودرو مدت زیادی روشن باشد با داغ شدن اگزوز این آب بخار میشود و از اگزوز خارج میشود. برخی مدل ها هم حسگر هایی دارند که با افزایش میزان رطوبت محیط، به صورت خودکار روشن می شوند تا رطوبت به میزان استاندارد و طبیعی خود برسد.

ما در این مقاله به شما کمک کردیم تا بتوانید بهترین فر آشپزخانه سینجر مناسب با سلیقه و نیاز خود را تهیه کنید. بهترین فر سینجر چه قیمتی دارد؟

بهترین فر توکار گاز و برق سینجر را به همراه امکانات آن به شما معرفی کردیم. در واقع هوای گرم و بدبو، مرطوب و آلوده را خارج می کند و فضای کافی برای ورود هوای تمیز و پاک آماده می شود.

این فن ها انواع مختلفی دارند که هر کدام برای یک فضای خاص به کار می روند و میزان کارایی متفاوتی دارند. خرید سر اگزوز یا tailpipe یکی از جذابترین بخش های خرید لوازم اسپرت خودرو و تیونینگ است که طرفداران بسیار زیادی دارد ، سر اگزوزها در انواع مختلفی در بازار قابل دسترسی می باشند اما محصولات زیمر از کیفیت ساخت و آلیاژ خاصی برخوردارند که دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارند و در شرایط مختلف و تحت تماس با دمای بالا تغییر رنگ نخواهند داد .

هرچه لوله محکم تر پر شود ، سر و صدا و ارتعاش کمتری از دوچرخه منتشر می شود. این محصول لوله ای استخوانی در تمامی خودرو های یورو ۴، یورو ۲، دوگانه، و یگانه قابل استفاده میباشد. این دسته شامل، کانال کولر، لوله آب و همچنین بسیاری دیگر از محصولات که دارای روکش گالوانیزه هستند می شود.

سپس اتم ها دوباره باهم ترکیب می شوند و مولکول های جدید نسبتاً بی ضرری مثل کربن دی اکسید، نیتروژن و آب تشکیل می دهند. اگزوز فن چیست - اگزوز فن های صنعتی قدرت مکش بالاتری دارند یعنی قدرت توان موتور، بالاتر از انواع خانگی آن است و به دلیل قدرت بالای موتور قیمت بالاتری هم دارند.

” و نحوه عملکرد آن چگونه است بپردازیم و اطلاعات مفیدی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم. چرخاندن را تا وقتی ادامه میدهیم که ریپ زدن موتور متوقف شود. اکسیژن از طریق مجاری ورودی موتور وارد محفظه سیلندر میشود و سپس بوسیله پیستون فشرده میگردد.

این وظیفه به کمک سنسور اکسیژن انجام میشود. بعضا برای خودروهای قدیمی که عمر خود را کردهاند، با افزودن روغن این مشکل را هدایت میشود. با چرخش پره ها موتور فن شروع به کار میکند و این چرخش پره ها هوای نامناسب را از محیط خارج می کند.

اگر برای دکوراسیون آشپزخانه خود دنبال فر سفید می گردید زیبایی این مدل می تواند توجه شما را جلب کند.

سپس آن مایع را میتوان در مخزن متصل به سقف کامیون ذخیره کرد تا زمانی که به یک ایستگاه خدماتی تحویل داده شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن