از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

بهطوریکه وقتی پای صحبت کسانی که مگلی دارند مینشینیم، از اینکه مجبورند مدام قطعات مختلف را سرویس کنند یا اینکه

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

بهطوریکه وقتی پای صحبت کسانی که مگلی دارند مینشینیم، از اینکه مجبورند مدام قطعات مختلف را سرویس کنند یا اینکه قطعه جدیدی جایگزین آن کنند ناراحتاند، به زبان خودمانیتر بر این عقیدهاند که” مگلی همیشه تو خرجه” ؛ ولی به دلیل شتاب بالا و سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعتی، این موتورسیکلت همچنان نزد آنها محبوب است.

وی تصریح کرد: یکی از راهکارهای تولید خودرو کم مصرف کاهش وزن خودرو است که شرکت اگزوز خودرو خراسان با کاهش ۳ کیلو گرمی در یک قطعه در این امر موفق بوده ضمن اینکه شرکت اگزوز خودرو خراسان در تنوع محصولات هم موفق بوده است.

این سری نیز با یک به روزرسانی در سال 2012 آن قدر موفق بود که تا سال 2017 روی خط تولید ماند و کم کم جای خود را به نسل ششم داد.

با کهنه شدن این روغن، دود بیشتر میشه. اولین کاری که باید انجام دهید این است که موتور را خاموش و باتری موتور سیکلت را جدا کنید تا خطر برق گرفتگی برطرف شود. واشر سرسیلندر که بین سرسیلندر و بلوک موتور نصب شده، این فشارها را به منظور داشتن بهینهترین حالت کارکرد سیلندر حفظ میکند.

چرا موتور های بنلی تا این حد محبوب شدند؟ نقاط ضعف: حرارت موتور که میتواند پای راکب را آزار دهد، استهلاک تقریبا بالاتر از سایر رقبا به ویژه در نسخه دو سیلندر.

در لولههای مکش نشتی وجود دارد. اگر پایین بودن میزان سطح مایع رادیاتور شما، باوجود پر کردن بازهم تکرار شود؛ مطمئن باشید در قسمتی از سیستم خنککنندهی خودروی شما نشتی وجود دارد. در پایان پیستون یکبار دیگر به طرف پایین حرکت میکند و با شروع زمان تنفس سیکل جدیدی آغاز میگردد.

منع تردد شبانه در اصفهان منع تردد شبانه خودرو از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد در استان اصفهان در حال اجراست.

از بین تمام نمایندگی های بنلی شما باید نکاتی نظیر اصلی بودن قطعات , کیفیت قطعات , قیمت قطعات و … بنلی ۲۵۰ یک موتورسیکلت با پایداری مناسب، شتاب و عملکرد فنی قابل قبول است که در سرعتهای بالا، در صورت استفاده از لاستیکهای اصل پایداری مناسبی داشته و لغزش زیادی در آن ایجاد نمیشود.

همانطور که در بالا هم گفتیم، وجود رطوبت بیش از حد در هوا میتواند به تجهیزات حساس صدمه بزند و برای انسان مشکلات تنفسی شدیدی ایجاد کند. اما رایجترین محل برای نشت مایع خنککننده، رادیاتور است و آن هم در پشت هواکش و ورودی هوا درجلوی خودرو قرار دارد.

موتورسیکلتهای بنلی از طراحی ظاهری بسیار مطلوبی برخوردار بوده و توانستهاند تا حدودی جای خالی موتورسیکلتهای سنگین در بازار رسمی کشور را برای علاقهمندان به اینگونه موتورسیکلتها حداقل به صورت ظاهری پر کنند. تا جایی که دور آرام موتور افزایش پیدا کند و از خاموش شدن موتور جلوگیری شود، به تنظیم آن بپردازید.