از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

همچنین این شرکت با قعالیت در زمینه فروش و اجاره دیزل ژنراتور آماده هرگونه خدمات در این حوزه نیز می باشد به هم

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

همچنین این شرکت با قعالیت در زمینه فروش و اجاره دیزل ژنراتور آماده هرگونه خدمات در این حوزه نیز می باشد به همین منظور شما با استفاده از کلید بر روی خرید و اجاره دیزل ژنراتور میتوانید از خدمات اجاره و فروش دیزل ژنراتور توسط شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان بهره مند شوید.

شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای سیستم های برق اضطراری متناسب با نیاز مجموعه های صنعتی، ساختمانی و آزمایشگاهی با بهره گیری از تخصص و تجارب متخصصان خود می باشد.

همچنین خود کارکرد ژنراتور به دلیل وجود جریان الکتریکی و مقاومت الکتریکی همواره همراه با تولید گرما می باشد، که اگر این گرما انباشته شود باعث وارد آمدن آسیب به سیم پیچ ها و عایقکاری ژنراتور می شود.

اولین روش یا اولین مرحله خنک کنندگی توسط پره های نصب شده برروی شفت ژنراتور می باشد که هوای محیط را از یک سمت به داخل ژنراتور کشیده و بعد از عبور این جریان هوا از بین سیم پیچ های ژنراتور آنرا از سمت دیگر ژنراتور به سمت خروجی هدایت می کند.

با توجه به این توضیحات هوای اتاقک دیزل ژنراتور گرم و گرمتر می شود که این گرما باید به بیرون از اتاقک دستگاه هدایت شود که بهترین شرایط این است که دیزل ژنراتور در محیط باز با جریان هوای آزاد نصب شود تا گرما مذکور بر روی عملکرد سیستم تأثیر نگذارد.

تامین هوای تازه نیز می تواند به صورت طبیعی از طریق در و پنجره ی باز و درزهای ساختمان و به صورت مکانیکی بوسیله فن دمنده و دستگاه هواساز انجام شود تا فشار داخل فضا تنظیم شود و اگزاست فن به درستی کار کند.

دومین روش مربوط به بدنه ژنراتور می باشد که با تعبیه شیارهایی از جنس آلومینیوم باعث انتقال حرارت منتقل شده به بدنه ژنراتور به هوای محیط می شود. در صورتی که این مسیرها باز نباشد و یا دارای آلودگی باشد باعث کثیف شدن زودتر از موعد فیلتر هوا، استهلاک زیاد اگزوز و توربو شارژ و همچنین کاهش توان تولیدی دستگاه می شود.

در صورتی که خروجی دود دیزل ژنراتور دارای فشار برگشتی زیادی باشد باعث افزایش مصرف سوخت دستگاه، کاهش کارایی و عمر مفید دستگاه می شود. همچنین با توجه به دمای بالا دود خروجی اگزوز و در نظر گرفتن انبساط لوله فلزی، باید میزان خلاصی لازم برای لوله اگزوز درنظر گرفته شود.

با توجه به شرایط محیطی نصب دیزل ژنراتور چنانچه محیط سرباز می باشد، برای بالا بردن طول عمر مفید دیزل ژنراتور لازم است تا برروی سیستم حتماً مسقف شود تا دستگاه در مقابل شرایط بد محیطی (تابش آفتاب مستقیم، بارندگی برف و باران) ایمن بماند.

دور موتور سریع بالا میرود و شما را به سرعت مورد نظرتان میرساند، در این حالت بهتر است گیربگس دو کلاچه را روی حالت اتوماتیک بگذارید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن