از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

این صدا زوزه ای است که حین کم گاز دادن به ازای دور موتور خاص یا مقدار مشخصی بازشدگی دریچه گاز به وجود می آید

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این صدا زوزه ای است که حین کم گاز دادن به ازای دور موتور خاص یا مقدار مشخصی بازشدگی دریچه گاز به وجود می آید . صدای غالباً با لرزش و بد کار کردن همراه است ، منظور از لرزش ، تکان های با فرکانس بالاست که غالباً فقط در سرعت های خاص حس یا شنیده می شود ، لرزشی که در سرعت کمتر از ۸۰ کیلومتر در ساعت رخ دهد ، لرزش سرعت پایین نام دارد .

آیا میزان صدای تولیدی سر اگزوز و منبع اگزوز اسپرت با مصرف سوخت خودرو در ارتباط است؟ اگر از خودرو شما دود آبی رنگی خارج شود به چه معناست ؟

برای ایجاد تغییر در عملکرد این سیستم باید تمام قطعات مربوط به آن تغییر یابد تا شما به نتیجه دلخواه خود برسید . کمی پایین تر نیز جزئیات بامپر(سپر) یکپارچه این خودرو جلب نظر می کند بویژه در طرفین که فضایی بزرگ به مه شکن ها و وردی هوای زیر آن اختصاص یافته است.

خودکفایی این محصول با همکار آلمانی ما در ایران در برنامه توسعه ای اورند پیشرو قرار دارد و زمانی که نیاز بازار به تیراژ قابل توجیه از نظر اقتصادی برسد، تولید آن را با همکاری و تحت لیسانس شرکت HJS آغاز خواهیم کرد.

بالا بردن هزینه تعمیر و نگهداری سیستم خروجی دود خودرو، چرا که مدل های اسپرت این سیستم معمولاً تعویض می شوند نه تعمیر . این صدا معمولاً در سرعت های بین ۴۰ تا ۸۰ کیلومتر در ساعت شنیده می شود .

با توجه به این که این شرکت تقریبا 85% تولیدات خود را به شرکت های خودرو ساز داخلی تحویل می نماید و 25% تولیدات خود را در قالب اگزوزهای یدکی انواع خودرو به مراکز پخش مجاز اگزوز در سراسر کشور پخش می نماید.

مجموعه تغییراتی که در کیفیت سوخت و طراحی موتور خودرو ها انجام گرفت موجب شد تا میزان آلایندگی خودروها کنترل شده و به میزان چشم گیری کاهش یابد.

وظیفه این سنسور اطلاع این وضعیت به ECU می باشد و ECU با افزایش دور موتور از خاموش شدن موتور جلو گیری می کند. اگر دقت کرده باشید جهت این لوله در اکثر خودروها رو به پایین است . به همین دلیل است که گاهی صدای خروج دود از برخی خودروها را چون سوت کشیدن، صدای غرش و غیره می شوند .

گاهی لوله اگزوز به دلیل خراب شدن یکی از اتصالات با بدنه برخورد میکند و صدای ناهنجار یا لرزش درون اتاق خودرو ایجاد میشود. اگر صدای تق تق تق …

در اکثر مواقع یشتر هنگامی که موتور خودرو سرد است احتمال خروج دودی متمایل به سفید از اگزوز وجود دارد اما اگر بعد از گرم شدن موتور باز هم دود سفید از اگزوز بیرون آمد ، نشانه نشت آب به داخل محفظه احتراق و تبخیر آن است.دلایل احتمالی دیگر آن ممکن است واسکازین از طریق ماژول خلا وارد مانیفولد ورود هوا شود که باید آن را تعویض نمایید، واشر سر سیلندر مشکل دار است و باید تعویض شود، سر سیلندر تاب برداشته یا ترک خورده است باید کف تراشی شود و در صورت لزوم تعویض گردد، بلوک سیلندر ترک خورده است و بهتر است آن را تعویض نمایید .

آخرین مطالب