از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

ساندویچ پانل بکار رفته در کانکس سایلنت دیزل می بایست دارای فوم تزریقی با دانسیته 40 پلی اورتان باشد که دو طرف

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ساندویچ پانل بکار رفته در کانکس سایلنت دیزل می بایست دارای فوم تزریقی با دانسیته 40 پلی اورتان باشد که دو طرف آن با ورق گالوانیزه نمره %50 با رنگ الکترو استاتیک پوشیده شده باشد. در مورد دیزل ژنراتور کوچک، مخزن سوخت، بخشی از پایه شاسی است یا در بالای قاب نصب شده است.

پمپ سوخت: جهت نقل و انتقال سوخت از مخزن اصلی به مخزن فعلی به کار برده می شود .پمپ سوخت به طور معمول الکتریکی اداره می شود. اِگزوز قطعه ای در خودرو و دیگر وسایل نقلیه است که دود حاصل از واکنش شیمیایی را که در سیلندر ایجاد می شود به خارج از خودرو انتقال می دهد.

اگر شمع ها کثیف شده یا وایر آن ها معیوب شده باشد یا سر دلکو ترک خورده باشد، شمع ها خوب جرقه نمیزنند، در این حالت مخلوط بنزین و هوا وارد سیلندر میشود ولی پیش از این که احتراق صورت بگیرد از آن جا میگریزد و معمولاً از میان واشر سر اگزوز یا واشر سرسیلندری که نشتی داشته باشند خارج میشود.

استفاده از اسکنر عیب یاب میتواند سیلندری که خوب کار نمیکند را تشخیص بدهد، ولی این فقط اولین قدم برای عیب یابی و بر طرف کردن آن است. علاوه بر مواردی که پیشتر به آن ها اشاره شد، اگر دریچه هوای موتور نیز معیوب باشد، افت موتور کاهش پیدا میکند.

خوشبختانه، تمیز کردن یا تعویض این دریچه کار آسانی است. دریچه PVC بخشی از سیستم کنترل گازهای آلاینده است. اگر دوده سیستم اگزوز را خفه کرده باشد، ممکن است نتوانید با موفقیت معاینه فنی سالانه را پشت سر بگذارید.

آگر آشنایی با سیستم اگزوز خودرو و عملکرد آن را داشته باشید می توانید متوجه شوید که اگزوز high performance برای ماشین باز ها بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و کیفیت بسیار بالایی هم دارد اما به دلیل اینکه صدای بسیار زیادی ایجاد می کند استفاده از آن در شهر ممنوع می باشد.

قطعاتی که از طریق شبکه تامین شرکت خودروساز با هولوگرام و نشان تجاری توزیع میشوند، اصل و استاندارد است. بنابراین پژو ۲۰۶ با دو نوع موتورTU5، TU3 با حجم موتور ۱۳۶۰ و ۱۵۸۷ سی سی در تیپ ها و آپشن های مختلف به بازار عرضه شده است.

با توجه به اینکه، اکثر خودروهای نیسان Z24 باری می باشند، احتمال آسیب دیدگی زیادی دارند، بنابراین باید بسیار دقت نمایند، که در صورت مشاهده این علائم، اقدام به تعویض اگزوز نمایند. بیشتر مشکلاتی که در ارتباط با افت توان تشخیص داده میشوند، ممکن است به مبدل کاتالیستی، سنسور هوا، سنسور گاز O2 یا وایر شمع ها مربوط باشند.

اگر خودرو شما بعد از سال 1996 تولید شده است، با دیاگ زدن بهتر میتوان به ایرادها پی برد. معمولاً سه دلیل برای بد کار کردن موتور وجود دارد: جرقه نزدن شمع ها، تراکم بد یا ترکیب نا مناسب بنزین با هوا.

گاهی برای بی صدا کردن دودها از دو صدا خفه کن (به خصوص در موتورهای پر قدرت) استفاده می­شود. و سرعت بالا مجموعه ای از علامت بسیار خوبی برای "chetvertlitra" - کمی بیش از 160 کیلومتر / ساعت.

آخرین مطالب