آشنایی با سیستم اگزوز خودرو - کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

بسه من اون بوی دودی که وقتی شیشیه رو میدم پایین می اد تو مهمتره تا خام سوزی ماشین ! تا شیشه ها رو می دم پاین

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

بسه من اون بوی دودی که وقتی شیشیه رو میدم پایین می اد تو مهمتره تا خام سوزی ماشین ! تا شیشه ها رو می دم پاین بو میاد تو !

این تغییر دما میتواند دمای کل ساختمان را تا حدود ۳ درجه کاهش دهد. اجازه دهید دمای اگزوز و اجزای اطراف آن پایین بیاید تا خودتان را نسوزانید یا باعث شروع آتش سوزی نشوید. به ماشین اجازه دهید کاملاً خنک شود و مطمئن شوید که دمای باک نزدیک به دمای اتاق است.

برای استفاده از برخی از انواع سیلر، باید فلز یا پلاستیک سطح باک را سمباده بزنید تا سیلر بهتر بچسبد. ECU مورد استفاده در موتورTU3 قدیمی تیپ ۱ غیر مولتی پلکس ۳۵S2000 - و در تیپ های ۲و۳ مولتی پلکس S2000 - ۳E 3F است.

هرچند روش شیمیایی چه برای کاتالیست ها و چه برای ضایعات الکترونیکی قابل استفاده است. یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی که افراد هنگام استفاده از سیلر دو قسمتی می کنند، این است که این دو ماده شیمیایی را به اندازه کافی خوب مخلوط نمی کنند.

اگر از سیلر دو قسمتی استفاده می کنید، ماده اپوکسی و ماده سفت کننده را کاملا مخلوط کنید. هرچند ورود کاواساکی به بازی چهار-زمانه قدری دیرهنگام و با دستاندازهایی همراه بود اما خیلی زود توانست جبران کرده و چند تا از بهترین موتوکراسهای چهار-زمانه مسابقهای را عرضه کند.

شما می توانید خود را با صابون خنثی کنید. از این موتورسیکلت نمونه تورینگ نیز ساخته شد که البته موفقیت مدل کلاسیک خود را نداشت. دلیلش این است که دریچههای خروجی به نوبت کار میکنند.

یکی از آسان ترین راه ها برای تخلیه بنزین این است که به سادگی با ماشین خود تا زمانی رانندگی کنید که سوخت آن تمام شود، البته اگر نشتی بیش از حد شدید باشد این کار گزینه مناسبی نیست. صحیح ترین تصمیم خرید یک پوشش جدید است ، زیرا ترمیم آن منطقی نیست.

محل نشتی می تواند به وضوح یک سوراخ باشد و یا به سادگی یک شکاف. پس از بالا بردن ماشین توسط جک سعی کنید محل نشتی باک را پیدا کنید. بنزین را تخلیه کنید تا باک کاملا خالی شود یا سطح بنزین تا زیر محل ترک خورده یا نشتی باشد.

اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید، باید کل این فرایند را در یک گاراژ گرم انجام دهید، زیرا سیلر باک در صورت سرد بودن مخزن به درستی به آن نمی چسبد.

سطح باک را برای زدن سیلر آماده کنید. در نتیجه میزان چسبندگی سیلر کم می شود و ممکن است کاملا جلوی نشتی را نگیرد. در نتیجه لازم است کاتالیزور خودرو طبق نظر مکانیک خودرو تعویض شود.