آشنایی با سیستم اگزوز خودرو - کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

هر فرد عادی در برابر یک موتور 8 سیلندر به مشکل برمیخورد اما تنها یک جنتلمن واقعی است که میتواند از یکی، دو جی

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

هر فرد عادی در برابر یک موتور 8 سیلندر به مشکل برمیخورد اما تنها یک جنتلمن واقعی است که میتواند از یکی، دو جین قابلمه و دیگ یک شی به درد بخور بسازد.

مثلا در یک موتور خطی، منیفولد در کناره موتور و یا در موتورهای V شکل در دو طرف خودرو قرار می گیرد. گاهی این مشکل فقط هنگام ترمز گرفتن مشاهده می شود.

یک قسمت در سیستم ترمز شکسته است و یا شل شده است. اولاً: هوا بدون دريچه كنترل، وارد موتور ميشود بنابراين در موتور ديزل، نسبت هوا به سوخت بيشتر از موتورهاي بنزيني است و مقدار گازهاي منوكسيد كربن و هيدروكربنهاي نسوخته منتشره، كمتر ميباشد.

البته اين نكته قابل ذكر است، در صورتي كه از موتورهاي ديزلي نگهداري مناسب به عمل نيايد و تنظيم صحيح قبلي روي آنها اعمال نشود، بيشتر از موتورهاي بنزيني ايجاد آلودگي مينمايند.

مسدود شدن PCV در اتومبيلهايي كه اين سيستم در آنها به كار رفته است. مدل 2000 سیسی اتوماتیک 90 میلیون و 790 هزار تومان قیمتگذاری شده است که در بازار تا 83 میلیون و 500 هزار تومان قیمت میخورد. همچنین برای تخلیه ماسه های داخل کانالهای بدنه موتور در زمان ریختهگری از این پولکها استفاده میشود ولی برای اساسی بودن کار موتورها از ضد یخ بهره میگیرند که چون یک ترکیب شیمیائی است از یخ زدن آب موتور جلوگیری میکند در ضمن ضد زنگ و ضد جوش نیز میباشد باید توجه نمود که مخلوط ضدیخ با آب همواره به صورت مساوی یعنی یک لیتر ضد یخ و یک لیتر آب تا منهای چهل درجه زیر صفر مقاومت میکند و یخ نمیزند و یا به دستورالعمل گالن ضدیخ که بر روی آن نوشته شده توجه فرمائید.پس با توجه به موضوع نسبت مخلوط آب با ضدیخ در استانهای مختلف کشورمان متفاوت خواهد بود، آنچه مسلم است با توجه به خواص ضدیخ چه در تابستان و زمستان داخل رادیاتور باقی بماند، مخلوط کردن آن با آب نسبت به حجم رادیاتور در بیرون تهیه کرده بعدا به داخل رادیاتور ریخته شود و همیشه سعی شود که قبل از ریختن ضدیخ موتور را با مایعات استاندارد شده مخصوص شستشو داد که به فیبر و فنر (کاسه نمد) آسیبی نرساند و در زمان کم شدن آب رادیاتور با اضافه نمودن ضدیخ از رقیقتر شدن آن جلوگیری نمائید.

فلنج را به قسمت لوله دوم جوش دهید. منوكسيد كربن: منشأ اصلي شناخته شده اين گاز، احتراق ناقص سوختهاي متعارفي است و تقريباً ميتوان توليد اين گاز را انحصاراً به فعاليتهاي بشر مربوط دانست. از ديگر عوامل پيدايش هيدروكربنهاي نسوخته در گازهاي آلاينده اگزوز تنظيم كاربراتور براي مخلوط (RICH) و روغنسوزي موتور اتومبيل است.

بهدليل وضعيت خاص ساختماني موتور ديزل تقريباً صددرصد گازهاي احتراق، از لوله اگزوز خارج ميگردد. جنس سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور از چدن، آهن نرم و یا فولاد ساخته شده است.مشخصات،قیمت و خرید منیفولد اگزوز کوپا لوازم,بدین ترتیب، ترکیب سوخت و هوا (اکسیژن) در سیلندر ها صورت می گیرد.

7. تغییر و اصلاح در روش اجرایی، دستورالعمل ها و فرم ها: کلیه اقدامات این بند بر اساس روش اجرایی کنترل مدارک و داده های غیر فنی انجام می گردد. آینه های کناری هم خوب هستند هم بد. در موتور هنگامي كه مقدار زيادي سوخت و به نسبت، مقدار كمي هوا وارد محفظه احتراق ميشود، به علت كمبود اكسيژن احتراق كامل صورت نگرفته و در نتيجه گازCO ايجاد ميشود.

ثانياً: سوخت ديزل به محفظه احتراق موتور تزريق ميشود و نيازي به استفاده از كاربراتور نيست. این پوشش از Type 434 ساخته شده و بیرون آن از الیاف شیشه و بازالت پوشانده شده تا در برابر صدا و حرارت عایق باشد.

كثيف بودن فيلتر هوا. خراب بودن ساسات اتومبيل. پايين بودن دور موتور براي حالت كاركرد درجا. مهمترين اكسيدهاي ازت آلاينده هوا، اكسيد نيتريك و دياكسيدازت ميباشند. اپاچی . هیوسانگ .

آخرین مطالب