آشنایی با سیستم اگزوز خودرو - کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

س 8: چگونه روابط تجاری بلند مدت و خوب ما را ایجاد می کنید؟ اگزوز تخت پنوماتیک جهت جلوگیری از آلودگی صوتی و هم

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

س 8: چگونه روابط تجاری بلند مدت و خوب ما را ایجاد می کنید؟ اگزوز تخت پنوماتیک جهت جلوگیری از آلودگی صوتی و همچنین جهت ایجاد مانع در برابر ورود هرگونه آلاینده و ذرات خارجی در سیستم هایی که با سیال هوا کار می کنند استفاده می شود.

حفاظ این دو درگاه از مواد مقاوم در برابر حرارت بالا و پیشگیرنده شعله ساخته شده و مجموعه شارژر مجهز به یک چیپ محدودکننده جریان الکتریکی است که از دقت بالایی برخوردار است و میتواند تضمین کند که این دو درگاه در محدوده ایمن میزان جریان کار می کنند و به این ترتیب مانع از آن میشود که جریان خروجی و ولتاژ ورودی از حد مجاز بیشتر شود و یا پدیده اتصال کوتاه رخ دهد، و در نتیجه ایمنی را به میزان قابل ملاحظهای بهبود میبخشد.

یک شرکت فنی تخصصی در انواع مختلف تصفیه گازهای خروجی است.این تیم دارای گازهای خروجی موتور احتراق داخلی غنی و تجربه تصفیه VOC و بیش از ده سال تجربه کاری است و تعداد کمی از تأمین کنندگان با توانایی طراحی کل فرایند از کاتالیزور تا راه حل کلی هستند.در حال حاضر ، محصولات انواع کاتالیزورهای خروجی ، DOC ، CDPF ، SCR ، ASC و غیره را پوشش می دهند.

در عین حال ، آنها تصفیه مایع زباله و تصفیه هوای داخل ساختمان را پوشش می دهند و رقابتی ترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه می دهند.در حال حاضر ، این شرکت دارای گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 ، گواهینامه بین المللی کیفیت ISO9001 ، رتبه اعتباری AAA و سایر گواهینامه ها است و دارای خروجی سالانه 500000 لیتر خط پوشش تولید کاتالیست ، سیستم مدیریت کیفیت کامل و کنترل فرآیند است.قابلیت های مختلف تست عملکرد ، از جمله SRD ، SRF ، ICP ، BET و غیره!

به دلیل بهره مندی پنوماتیک از اجزای مختلف، بدیهی است که به خرید اتصالات پنوماتیک متعدد در ابعاد و ویژگی های مختلف نیاز دارید. اتصالات پنوماتیک از جمله لوازم پنوماتیکی پرمصرف و پرکاربرد می باشند که به منظور اتصال و برقراری ارتباط میان اجزای مختلف سیستم های پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند.

POC یک اکسید کننده کاتالیزوری ذرات است.اصل کار این است که ذرات را گرفته و سپس در دمای بالا (250 ℃ -500 ℃) گاز دمی بسوزانیم تا به منظور کاهش ذرات معلق دست یابیم.POC به طور گسترده ای در کامیون های سبک استفاده می شود.علاوه بر این ، POC را می توان به طور فعال بازسازی کرد و DPF نیاز به مداخله دستی دارد.

سپس باز می شود شیر خروجی، و موج گاز به انبساط دستگاه اگزوز نفوذ می کند. Q5آیا می توانید با توجه به نمونه ها تولید کنید؟ A: بله ، ما می توانیم با نمونه ها یا نقشه های فنی شما تولید کنیم.ما می توانیم قالب ها و وسایل را بسازیم.

جنس اگزوز ها عموما برنجی یا پلاستیکی یا استیل است . استفاده می گردد. اتصالات پنوماتیک از مواد مختلف نظیر مواد پلیمری و فلزی(آهن با روکش کروم و برنجی) ساخته می شود.

به عنوان مثال در یک سیستم پنوماتیک که شامل یک شیر پنوماتیک یک جک پنوماتیک به همراه کنترل سرعت می باشد جهت اتصال این اجزاء به یکدیگر و به هوای فشرده ورودی اصلی از اتصالات گوناگون استفاده می گردد.

با خرید اتصالات پنوماتیک شاهد افزایش سرعت عمل در پیشروی کارها و سیستم های پنوماتیکی خواهید بود. دیافراگم های متعددی در سیلندر آناچیک جوش داده شده اند. صابون ضد جوش قوی در بازار صابون با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.

آخرین مطالب