آشنایی با سیستم اگزوز خودرو - کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

س 8: چگونه روابط تجاری بلند مدت و خوب ما را ایجاد می کنید؟ اگزوز تخت پنوماتیک جهت جلوگیری از آلودگی صوتی و هم

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

س 8: چگونه روابط تجاری بلند مدت و خوب ما را ایجاد می کنید؟ اگزوز تخت پنوماتیک جهت جلوگیری از آلودگی صوتی و همچنین جهت ایجاد مانع در برابر ورود هرگونه آلاینده و ذرات خارجی در سیستم هایی که با سیال هوا کار می کنند استفاده می شود.

حفاظ این دو درگاه از مواد مقاوم در برابر حرارت بالا و پیشگیرنده شعله ساخته شده و مجموعه شارژر مجهز به یک چیپ محدودکننده جریان الکتریکی است که از دقت بالایی برخوردار است و میتواند تضمین کند که این دو درگاه در محدوده ایمن میزان جریان کار می کنند و به این ترتیب مانع از آن میشود که جریان خروجی و ولتاژ ورودی از حد مجاز بیشتر شود و یا پدیده اتصال کوتاه رخ دهد، و در نتیجه ایمنی را به میزان قابل ملاحظهای بهبود میبخشد.

یک شرکت فنی تخصصی در انواع مختلف تصفیه گازهای خروجی است.این تیم دارای گازهای خروجی موتور احتراق داخلی غنی و تجربه تصفیه VOC و بیش از ده سال تجربه کاری است و تعداد کمی از تأمین کنندگان با توانایی طراحی کل فرایند از کاتالیزور تا راه حل کلی هستند.در حال حاضر ، محصولات انواع کاتالیزورهای خروجی ، DOC ، CDPF ، SCR ، ASC و غیره را پوشش می دهند.

در عین حال ، آنها تصفیه مایع زباله و تصفیه هوای داخل ساختمان را پوشش می دهند و رقابتی ترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه می دهند.در حال حاضر ، این شرکت دارای گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 ، گواهینامه بین المللی کیفیت ISO9001 ، رتبه اعتباری AAA و سایر گواهینامه ها است و دارای خروجی سالانه 500000 لیتر خط پوشش تولید کاتالیست ، سیستم مدیریت کیفیت کامل و کنترل فرآیند است.قابلیت های مختلف تست عملکرد ، از جمله SRD ، SRF ، ICP ، BET و غیره!

به دلیل بهره مندی پنوماتیک از اجزای مختلف، بدیهی است که به خرید اتصالات پنوماتیک متعدد در ابعاد و ویژگی های مختلف نیاز دارید. اتصالات پنوماتیک از جمله لوازم پنوماتیکی پرمصرف و پرکاربرد می باشند که به منظور اتصال و برقراری ارتباط میان اجزای مختلف سیستم های پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند.

POC یک اکسید کننده کاتالیزوری ذرات است.اصل کار این است که ذرات را گرفته و سپس در دمای بالا (250 ℃ -500 ℃) گاز دمی بسوزانیم تا به منظور کاهش ذرات معلق دست یابیم.POC به طور گسترده ای در کامیون های سبک استفاده می شود.علاوه بر این ، POC را می توان به طور فعال بازسازی کرد و DPF نیاز به مداخله دستی دارد.

سپس باز می شود شیر خروجی، و موج گاز به انبساط دستگاه اگزوز نفوذ می کند. Q5آیا می توانید با توجه به نمونه ها تولید کنید؟ A: بله ، ما می توانیم با نمونه ها یا نقشه های فنی شما تولید کنیم.ما می توانیم قالب ها و وسایل را بسازیم.

جنس اگزوز ها عموما برنجی یا پلاستیکی یا استیل است . استفاده می گردد. اتصالات پنوماتیک از مواد مختلف نظیر مواد پلیمری و فلزی(آهن با روکش کروم و برنجی) ساخته می شود.

به عنوان مثال در یک سیستم پنوماتیک که شامل یک شیر پنوماتیک یک جک پنوماتیک به همراه کنترل سرعت می باشد جهت اتصال این اجزاء به یکدیگر و به هوای فشرده ورودی اصلی از اتصالات گوناگون استفاده می گردد.

با خرید اتصالات پنوماتیک شاهد افزایش سرعت عمل در پیشروی کارها و سیستم های پنوماتیکی خواهید بود. دیافراگم های متعددی در سیلندر آناچیک جوش داده شده اند. صابون ضد جوش قوی در بازار صابون با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.