آشنایی با سیستم اگزوز خودرو - کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

لوازم یدکی و قطعات جانبی پژو 405 بـه صورت کلی و جزئی و با پایین ترین قیمت ها درون این بخش عرضه مـی شود. در ا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

لوازم یدکی و قطعات جانبی پژو 405 بـه صورت کلی و جزئی و با پایین ترین قیمت ها درون این بخش عرضه مـی شود.

در این خودرو رینگهای تراش خورده و ۲۴ اینچی را میبینیم و در قسمتهای مختلفی از سپر و رکاب از قطعات فیبرکربنی به منظور کاهش وزن استفاده شده است. برخوردار بودن از ویژگی هایی برتر و منحصر به فرد سبب شده تا اگزوز موتور سیکلت ۱۲۵ ممتاز در بین سایر محصولات و نمونه های خارجی و داخلی خود، بتواند جزء نمونه های برتر باشد.

از مهمترین ویژگی ها و برترین مشخصات اگزوز موتورسیکلت هوندا، کم صدا بودن آن می باشد که یکی از مزایای مهم این محصول محسوب می شود.

این سطح صدا شبیه ترکیدگی است و باید تقریباً . این محصول با دارا بودن مزایا و مشخصاتی همانند محصول خارجی خود توانسته است گام بسیار خوبی را در زمینه پیشبرد اهداف تولیدی کشور بردارد و کشور را از نیاز به واردات آن مبرا سازد.

این اتفاق نهایتاً سبب ایجاد حبابهایی داخل رادیاتور یا مخزن مایع خنک کننده میشود که حتی به هنگام سرد بودن مایع خنک کننده، ظاهر آن را طوری میکند که گویی مایع در حال جوشیدن است.

دارا بودن کیفیت بسیار مرغوب و داشتن قیمتی مناسب و مقرون به صرفه از جمله مشخصات و ویژگی های مهم این محصول به حساب می آید.

از دیگر مشخصات اگزوز موتور هوندا، بالا بودن سطح کیفی اش می باشد که این خصوصیت توانسته آن را در بین نمونه های دیگر بارز کند. هنگامی که شمع های جرقه در آتش بد یا شکسته می شوند، مخلوط قابل احتراق بدون احتراق و احتراق وارد لوله اگزوز می شوند و دمای خروج گاز با دمای بالا و فشار بالا از چرخه کار احتراق بعدی پس از آتش سوزانده می شود.

با انجام سرویس دوره ای این قطعه، آلودگی های رسوب شده بر روی شبکه آن از بین می رود و می تواند به خوبی روز اول، عملیات تصفیه گازهای آلاینده موتور را انجام دهد.

در این حالت موتور خودرو که به صورت عرضی قرار دارد به جای حرکت خطی با چرخش زاویه ای و پیچیدن شاسی، بخشی از تتنش را در شاشی جذب می کند و به سمت پایین حرکت می کند تا به داخل کابین حمله نکند که این از ویژگیهای مهم این خودرو در تصادفات به شمار می رود.

به گفته اتحادیه ملی حفاظت از آتش (NFPA)، سهم آتش سوزی خودرو از کل آتش سوزی های گزارش شده، 20 درصد است؛ بنابراین ارزش آن را دارد که راه های کاهش ریسک آتش سوزی در خودرو را بدانیم. در مورد احتراق ناقص مخلوط قابل احتراق در سیلندر، دریچه باز شده است، و باعث می شود که مخلوط قابل احتراق نشتی در لوله اگزوز همچنان سوزانده شود و باعث آتش سوزی شود.