آشنایی با سیستم اگزوز خودرو - کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

اسپلیتر یکی دیگر از مواردی است که با استفاده از آن می توان میزان باد پیچیده شده در زیر و کف خودرو را با آن تق

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اسپلیتر یکی دیگر از مواردی است که با استفاده از آن می توان میزان باد پیچیده شده در زیر و کف خودرو را با آن تقلیل داد و در نتیجه صدای باد را به حداقل رساند. در مواردی برای افزایش عدد اکتان بنزین به آن سرب اضافه میکنند.

اگر واشر اگزوز خراب باشد، دود حين حرکت به داخل اتاق نفوذ ميکند، ضمن اينکه در هواي سرد و در زمان روشنکردن موتور نيز صداي ريزي از سمت اگزوز شنيده ميشود. مال ما ایجور شده بود وقتی باد از روبرو میزاشتیم یه مقدار باد از اون قسمت میزد.

همچنین کثیف بودن انژکتورها نیز از دیگر دلایل این عیب است. نوسانات دور موتور اگر در حالت معمول باشد مربوط به عدم تنظیم موتور صحیح است که توضیح آنها از حوصله این بحث خارج است. اگر از اگزوز خودروی شما بنزین خارج شود احتمالا متوجه خروج دود سیاه نیز خواهید شد.

سنسور نور و باران هم طبیعی است که سایپا از آن در نسخه دندهای صرفنظر کرده باشد. این آگهی در گروه تندر ۹۰ (L90) منتشر شده است.

این خالی کردن منبع چطوری هست؟ سیستم تهویه مطبوع ماشین، متداول ترین منبع نشت آب است. این ماده از آلیاژ سبک با استفاده از فرآیند ریخته گری منحصر به فرد Coscast ساخته شده و همراه خود آورده شده است میل بادامک دوتایی و چهار سوپاپ در هر سیلندر، به معنی 16 دریچه در کل که "بزرگترین دریچه ای است که می تواند عملاً در محفظه احتراق جای گیرد".

این رینگ های روغنی با یک فنر نصب شده در پشت موتور 4 زمانه همراه هستند. این تعریف اگرچه بیانگر عمده کار اگزوز میباشد اما امروزه ویژگیهای اگزو گسترش یافته و وظایف دیگری نیز بر عهده دارد.

اما اگر در هنگام شتابگیری این موضوع پیش بیاید، به گونهای که دور موتور در دنده دو و سه و گاهی چهار بسیار دیر بالا آمده و خودرو دیر شتاب میگیرد، به گونهای که باید پدال گاز را تا انتها بفشارید تا خودرو شتاب بگیرد، این مشکل نیز مربوط به سنسور اکسیژن میشود و باز هم سنسور باید تعویض شود.

گاهی دور موتور خودرو دارای نوسان بوده و بسیار دیر بالا میآید. ساخت موتور سیکلت - تماشا. با رانندگی کاملا آرام و در صورتی که مسیر رفت آمدتان فاقد سربالایی های تند و تیز باشد، بدون استفاده از کولر و با میانگین سرنشین 2.5 نفر به مصرف حدود 9.5 لیتر در 100 کیلومتر خواهید رسید.

46 درصد موتورسیکلت های رسوبی جرائم راهنمایی و رانندگی دارند قیمت انواع موتورسیکلت در دوم دی خاص به سبک زونتس قیمت انواع موتورسیکلت در 30 آذر معاینه فنی موتورسیکلت ها اجباری می شود؟

در مجموع اگر سنسور را تعویض میکنید انژکتورها را نیز بشویید تا به درستی پاشش کنند. پس از تماس با فروشنده، کد تخفیف کاوالا۹۳ را اعلام فرمایید. برای کاهش وزن خودرو میتوانید رینگ لاستیک را با یک نمونه کموزن رینگ عوض کنید که تأثیر خوبی در عملکرد خودرو خواهد داشت.

آخرین مطالب