آشنایی با سیستم اگزوز خودرو - کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

وقتی وایر مربوط به سیلندری که شاتون آن صدا می کند ، قطع شود ، صدا کاهش خواهد یافت . صدا تلق تلق منظمی است که

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

وقتی وایر مربوط به سیلندری که شاتون آن صدا می کند ، قطع شود ، صدا کاهش خواهد یافت . صدا تلق تلق منظمی است که در دوره های پایین موتور شنیده می شود و ممکن است در دوره های بالاتر به گوش نرسد .

برای جلوگیری از ایجاد این صدا تاپیپ های معیوب را عوض کنید . همان طور که در مقاله قبل اشاره شد،مبدل کاتالیست اگزوز پس از مدت زمانی کارایی اولیه خود را از دست می دهند .با توجه به قیمت قابل توجه آن بعضا مالکان خودرو به دنبال راه حلی ارزان تر هستند که علاوه بر رفع مشکل کاتالیزور خروجی گاز های مضر نیز افزایش نیابد تا بتوانند تست های معاینه فنی برتر را نیز پشت سر بگذارند،شست و شوی کاتالیزور یکی از بهترین راهکار هاست، اما چگونه می توان شستشوی کاتالیست اگزوز را انجام داد؟

طراحی اکس6 در تاریخچه صنعت خودرو نیز دارای اهمیت است زیرا از آن به عنوان اولین کراس اوور کوپه جهان نام می برند که مسیری را برای ارائه شکل جدیدی از این کلاس هموار کرده است.

بنابراین عیب یابی خودرو از روی صدا در این قسمت وابستگی کامل به وضعیت بلبرینگ ها دارد، چون این وسیله منجر به کاهش اصطکاک دو سطح شده و صدای چرخش اتومیبل ها را کمتر میکند. علت این صدا معمولاً خلاصی اضافی سوپاپ یا خرابی تایپیپ روغنی یا اتوماتیک است .

اگر با این کار صدا تغییری نکرد ، علت آن ساییدگی سطح تاپیپ یا ناصافی بادامک است . علل آن عبارتند از: فرسوگی یا لقی گژنپین ، ساییدگی بوش گژنپین یا کمبود روغن . فرسودگی یاتاقان متحرک ، نامیزانی شاتون یا کمبود روغن ممکن است عامل صدا کردن شاتون باشد .

برای بررسی ، فیلتری را بین ساق سوپاپ و انگشتی فرو ببرید ، اگر با این کار ، صدا کاهش یافت ، علت « خلاصی بیش از اندازه بوده است بنابراین باید خلاصی را تنظیم کنید . دستگاه منبع سازي: به وسيله اين دستگاه اكثر منبع هاي اگزوز خودروها ساخته مي شود، اپراتور اين دستگاه ورق هاي به هم نقطه جوش شده را روي صفحه دستگاه قرار مي دهد و دكمه مربوط دستگاه را فشار مي دهد دستگاه ورق ها را به داخل كشيده و توسط دو اهرم به طرفين ورق فشار مي آورد و آن ها را دور يك هسته بر مي گرداند و به هم نزديك مي كند سپس يك نوار دوخت زن از روي لبه هاي ورق عبور كرده و آن ها را به هم دوخت مي زند در اينجاست كه ورق حالت منبع را به خود مي گيرد نوار دوخت زن در مسير برگشت خود منبع را به خارج دستگاه هدايت مي كند و از كانالي خارج مي كند.

در این حالت باید وایرها را یکی یکی قطع کنید . لذا این صنعت می تواند محرک مهمی درجهت رشد صنایع مختلف هم از جهت کسب در آمد و هم به لحاظ ایجاد تقاضای موثر برای سایر بخش ها تلقی شود.

پس تغییر دادن میزان خلاصی سوپاپ در فصلهای مختلف سال کار اشتباه و بی نتیجه و کاملا غیر علمی است. پس چرا باید دوست داشتنی نباشد؟ برخی از افراد دوست دارند از خلاقیت خود برای ساخت وسایلی که به آنها نیاز دارند، استفاده کنند که ساخت کیت اگزوز نیز شامل همین مورد میشود.

بنابراین می توان آن ها را در رنج قیمتی متفاوتی در بازار ها جست و جو کرد که روند را برای انتخاب خریداران آسان تر می کند. در بعضی موتورها می توان با روشن گذاشتن موتور در دور آرام و آوانس کردن جرقه ، مشکل را به خوبی بررسی کرد .

هنگام بالا رفتن از سربالایی ، بعضی از صداهای انفجار را می توان عادی تلقی کرد اما اگر انفجار بیش از اندازه رخ دهد به موتور صدمه می زند . چرخها به بالانس احتیاج دارند. قیمت حدیده لوله دستیمدل مانتو رسمـی و شیک …

آخرین مطالب